Menu
Sepetiniz

Leica Disto D110 Lazer Metre

Leica Disto D110 Lazer Metre
Stok Sorunuz
Leica Disto D110 Lazer Metre
  • Stok Miktarı: Stok Sorunuz
  • Stok Kodu: LEICAD110
1.782,85₺
Vergiler Hariç: 1.510,89₺
Çalışma
ArayüzlerBluetooth® Smart
Çevre Koşulları
Su ve Toza Karşı KorumaIP 54 (toz ve sıçrayan suya karşı korumalı)
Eğim Ölçümü
Ölçüm Aralığı0,2 - 60 m
Teknik Özellikler
AğırlıkPillerle birlikte ağırlık 92 g
Batarya Ömrü / Şarj DolumAAA, 2 × 1,5 V
Boyutlar (UxGxY) (mm)120 × 37 × 23 mm
HassasiyetTip. ölçüm hassasiyeti ± 1,5 mm

Leica DISTO ™ D110, entegre Bluetooth® Smart teknolojisine sahip dünyanın en küçük lazer mesafe ölçerdir. Kullanıcılar, hassas ölçümlerini kullanarak kat planları oluşturabilir ve bir akıllı telefon veya tablette Leica DISTO ™ taslak uygulamasıyla bağlantı kurarak kolayca çizim yapabilir. Bir iç mimar, ressam veya inşaat müteahhidi olsun, Leica DISTO ™ D110 işin doğru yapılmasını kolaylaştıracaktır.

  • Mesafe ve alan ölçümü
  • Bluetooth® Smart
  • IP 54 toz ve su sıçramasına karşı koruma
  • Çıkarılabilir cep klipsi

Kompakt şekil ve sezgisel kullanım kolaylığı Leica DISTO ™ D110, DISTO ™ ürün yelpazesindeki en küçük ve en hafif lazerli mesafe ölçerdir. Ergonomik tasarımı, cihazın ele mükemmel şekilde oturmasını ve kullanımının rahat olmasını garanti eder. Kendinden açıklamalı düğmeler hızlı ve sezgisel kullanıma izin verir. Ölçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bluetooth® Smart ve Leica DISTO ™ taslak uygulaması En yeni Leica DISTO ™ taslak uygulaması, Leica DISTO ™ D110 ile akıllı telefon veya tablet arasındaki ideal bağlantıdır. Uyumlu cihazlara bağlandıktan sonra kullanıcılar, hassas ölçümlerle anında kat planları, çizimler ve fotoğraf dokümantasyonu oluşturmaya başlayabilirler.

Hızlı mesafe ve alan ölçümleri Leica DISTO ™ D110, zahmetsiz mesafe ve alan ölçümleri yapmak için mükemmel bir cihazdır. Bir iç mimar, ressam veya inşaat müteahhidi olsun, Leica DISTO ™ D110 işin doğru yapılmasını kolaylaştıracaktır.

Çıkarılabilir cep klipsi  , Leica DISTO ™ D110'a hızlı bağlantı, kolay taşıma ve doğrudan erişimi garanti eder.

ISO Standardı 16331-1 - Güvenilirlik için yeni kriter ISO sertifikalı Leica DISTO ™ D110 ile, pakette belirtilen doğruluk ve aralığın şantiyede elde edilebileceği garanti edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi