Menu
Sepetiniz

HirdavatciAmca Blog - Teknik Bilgiler RSS Feed

02 Ara 0 10817
Makita Elektrikli El Aletleri alanında 1915 yılında Japonya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ismini duyurmuş bir firma olmaktadır. Ana merkezi Nagoya yakınlarındaki Anjodadır.Elektrikli motor tamiri ve satıcısı olarak hizmet veren firma, şu an çok daha geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.Makita Elektrikli El Aletleri arasında köşe matkapl..
02 Ara 0 1246
Makita HR2470 Elektro Pnömatik Kırıcı Delici Matkap, beton yüzeylerde demirli yada demirsiz kırma delme işleriniz için kolay kullanım sağlamaktadır. Sıkıştırılan hava, piston sayesinde Makita HR2470 Elektro Pnömatik Kırıcı Delici uca yüksek darbeleme imkânı sunar. Bu özellik sert yapı elemanları üzerinde daha kolay işlem yapmanızı sağlar.Delici ucu..
02 Ara 2 13446
El aletleri nelerdir ?Ahşap Keskiler, Allen Setleri, Anahtarlar, Bantlama Makinaları, Cımbızlar, Çekiçler ve Balyozlar, Demir Kesme Makasları, Demir Rendeler, Demir Testereleri, Eğe ve Törpüler, Elektrik Bantları, Falçatalar, Kablo Keski ve Sıyırıcılar, Kar Kürek, Karga Burunlar, Kerpetenler, Kontrol Kalemi, Kurbağacık ve Boru Anahtarı, Lokma Takım..
26 Haz 1 1361
Tırpan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.Bahçemizde bulunan otları biçmek için en etkili ve doğal yöntem bir motorlu / akülü / elektrikli tırpan sahibi olmanızdır. Öncelikle ihtiyaçlarımızı belirlemeliyiz. Tırpan alırken nelere dikkat etmeliyiz.  Hangi tırpan modelleri işimizi görür. Uygun fiyatlı tırpan modelleri hangisidir. En iyi tırpan markası..
08 Tem 0 3198
Matkap Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.Öncelikle cihazların yanında gelen kullanma kılavuzunu okumanızın her zaman faydası olacaktır. Elektrikli ve akülü seçenekleriyle kullanıcılarının işini kolaylaştırmayı amaçlayan, her evde bulunması gereken ürünlerden biri olan ve takılabilir vida uçları sayesinde vidalama görevini de görmektedir. Matka..
29 Ağu 0 1125
İş güvenliği malzemeleri arasında en çok kullanılanlar iş güvenliği ayakkabıları ve iş eldivenleridir. Bir çok işte tehlikeye en yakın organlarımız el ve ayaklarımızdır. Ancak her işin özelliği ve tehlikeleri farklı olacağından iş ayakkabısı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır.Ülkemizde iş kazalarında en çok yaralanan organ ayakl..
23 Oca 0 423
Bu yazıda geçen tavsiyeler kişisel güvenlikle ilgilenen tüm aşındırıcı ürün kullanıcıları ve üreticileri tarafından dikkate alınmalıdır.GÜVENLİĞİN GENEL PRENSİPLERİHerzaman makine üreticilerinin ve aşındırıcı ürün sağlayıcılarının talimatlarına uyulmalıdır.Aşındırıcı ürünün tasarlanan kullanım için uygunluğundan emin olunmalıdır. Montaj öncesi tün ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)