Menu
Sepetiniz

NP1 Polimer İzolasyon Mastik Beyaz 290 ML

NP1 Polimer İzolasyon Mastik Beyaz 290 ML

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
NP1 Polimer İzolasyon Mastik Beyaz 290 ML

Ürün Açıklaması

NP1 MS, tek komponentli, havanın nemi ile kürleşen sızdırmazlık malzemesidir.Çimento esaslı yapı malzemeleri, tuğla, seramik, cam, ahşap, galvanize saç, boyalı saç ve birçok plastik yüzeye mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.

Solvent ve PVC içermez.İyi UV dayanımı gösterir.Kalıcı elastikiyete sahiptir.Akma yapmaz, tiksotropik özelliktedir.Yüzey yapışkanlığı yoktur, kir tutmaz.Kokusuzdur.Çekme yapmaz.Geliştirilmiş depolama stabilitesine sahiptir.Tabanca ile kolay uygulanabilir ve düzeltilebilir.Boyanabilir.

Uygulama Alanları : 

Cephe ve metal giydirme kaplamalarında, çalışma ve oturma  payı olarak açık bırakılan fugaların kapatılmasında, binalarda, dekoratif veya konstruktif amaçla yapılan blok ve detaylar arasındaki boşlukların kapatılmasında.

Alüminyum, ahşap ve PVC doğramalarının montajında, çatılarda, yağmur olukları ve  yağmur suyu borularının bağlantı ve ek yerlerinde, anten ve baca diplerinde sızıntılara engel olmak için kullanılır, beton sıva, taş, mermer, ahşap, sac, tuğla, emaye, seramik, vb. yüzeylere yapışır.Süpürgeliklerin noktasal yapıştırmalarında kullanılır.

Tüm motorlu araçların kaporta ek yerlerinde.

Karoser, otomobil, konteyner ve karavan imalatında saç birleşim yerlerinde, gemi inşaatında, uçak sanayisinde ve vagon imalatında sac birleşim yerlerinde, havalandırma kanalları ve klima imalat ve montajında.

Titreşim ve vibrasyonun önlenmesinde, su, gaz, hava, toz geçiren aralıkların kapatılmasında kullanılır.Sac, aluminyum, paslanmaz çelik, kurşun, bakır, pirinç, boyalı sac, emaye, seramik, cam, ahşap, sert plastik vb. yüzeylerin yapıştırılmasında.

Prefabrik elemanların birleşim yerlerinde.

Uyarılar :

+5°C 'nin altında ve +40°C ' nin üzerindeki sıcaklıklarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.

24,00₺
Vergiler Hariç: 20,34₺
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: 7643